Randevu almak artık daha da kolay!
incele
X
Meme Sağlığı MerkeziMeme Sağlığı MerkeziDetaylı İncele
Mehmet Doğu Canoğlu

Uzm. Dr.

Mehmet Doğu Canoğlu

2017 yılından bu yana Anadolu Sağlık Merkezi’nde radyasyon onkolojisi uzmanı olarak görevini sürdürüyor.

 • Klinik Adresi
  Gebze
 • İletişim Bilgileri
  Call Center 44 44 276 44 44 276
Doktorla İletişime Geç
 • Biyografi

  Dr. Mehmet Doğu Canoğlu, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Uzmanlık eğitimini ise 2006-2012 yılları arasında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalı’nda yaptı. Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde mecburi hizmetini tamamladıktan sonra Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde radyasyon onkolojisi uzmanı olarak çalıştı. 2015-2017 yılları arasında Medipol Mega Üniversitesi Hastanesi’nde görev yaptı. 2017 yılında Anadolu Sağlık Merkezi’nde çalışmaya başlayan Dr. Mehmet Doğu Canoğlu radyasyon onkolojisi uzmanı olarak görevini sürdürüyor. 
 • Eğitim

  Üniversite

  Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kocaeli  

  Uzmanlık eğitimi

  Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi, Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalı, Kocaeli, 2012
 • Kurum Üyelikleri

  Türk Tabipler Birliği
  TROD
 • Uzmanlık

  • CyberKnife
  • Varian TrueBeam
  • Varian Trilogy
 • Yabancı Dil

  İngilizce

Yayınlar

1.     Evaluation of the efficacy of aprepitant on the prevention of chemotherapy-induced nausea and vomiting and quality of life with functional living index emesis.Balkan Med J. 2013 Mar; 30.

2.    
Assessment of early and late dysphagia using videofluoroscopy and quality of life questionnaires in patients with head and neck cancer treated with radiation therapy. Radiat Oncol. 2014 Jun.


3.    
Prostat kanseri radyoterapisinde altın işaretleyiciler ile prostat hareketlerinin belirlenmesi, 8. Ulusal Radyasyon Onkolojisi Kongresi, 2008.


4.    
Akciğer Kanseri Bilgisayarlı Tomografi Simulasyonunda intravenöz kontrast ajanların tedavi planlama sistemimize etkileri, 8. Ulusal Radyasyon Onkolojisi Kongresi, 2008.
Tüm Yayınları İncele

Muayene Öncesi

Hastalığınızın tanısı ile ilgili olan tüm belge ve filmler ile bu filmlere ait CD’leri muayeneye gelirken yanınızda bulundurun.

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play