Tıbbi Bölümler Doktorlar Evde Bakım ve Sağlık
Hemen Arayın

Uzmanlık

  • CyberKnife
  • Varian TrueBeam
  • Varian Trilogy

Yabancı Dil

  • İngilizce

Biyografi

Dr. Mehmet Doğu Canoğlu, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Uzmanlık eğitimini ise 2006-2012 yılları arasında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalı’nda yaptı. Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde mecburi hizmetini tamamladıktan sonra Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde radyasyon onkolojisi uzmanı olarak çalıştı. 2015-2017 yılları arasında Medipol Mega Üniversitesi Hastanesi’nde görev yaptı. 2017 yılında Anadolu Sağlık Merkezi’nde çalışmaya başlayan Dr. Mehmet Doğu Canoğlu radyasyon onkolojisi uzmanı olarak görevini sürdürüyor. 

Eğitim

Üniversite

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kocaeli  

Uzmanlık eğitimi

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi, Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalı, Kocaeli, 2012

Kurum Üyelikleri

Türk Tabipler Birliği
TROD

Yayınlar

1.     Evaluation of the efficacy of aprepitant on the prevention of chemotherapy-induced nausea and vomiting and quality of life with functional living index emesis.Balkan Med J. 2013 Mar; 30.

2.    
Assessment of early and late dysphagia using videofluoroscopy and quality of life questionnaires in patients with head and neck cancer treated with radiation therapy. Radiat Oncol. 2014 Jun.


3.    
Prostat kanseri radyoterapisinde altın işaretleyiciler ile prostat hareketlerinin belirlenmesi, 8. Ulusal Radyasyon Onkolojisi Kongresi, 2008.


4.    
Akciğer Kanseri Bilgisayarlı Tomografi Simulasyonunda intravenöz kontrast ajanların tedavi planlama sistemimize etkileri, 8. Ulusal Radyasyon Onkolojisi Kongresi, 2008.

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.