Tıbbi Bölümler Doktorlar
Hemen Arayın

Yabancı Dil

  • İngilizce

Biyografi

Prof. Dr. Zafer Küçükodacı, 1998 yılında GATA Tıp Fakültesi’nden Tabip Teğmen olarak mezun olmuştur. 1999-2001 yılları arasında 66. Zırhlı Tugay, İstanbul’da Sıhhiye Takım Komutanı ve Bölük Komutanı olarak çalışmıştır.   Ekim 2001-Ekim 2004 yılları arasında GATA Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Patoloji Servisi’nde tıpta uzmanlık eğitimini tamamlayıp “Multifokal ve miks tip invasiv meme tümörlerinin klonal analizi” isimli tezi ile patoloji uzmanı olmuştur.   Ekim 2004-Ağustos 2007 yılları arasında Erzurum Mareşal Çakmak Asker Hastanesi’nde Patoloji Uzmanı olarak, 2007-2013 arasında GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi’nde yardımcı doçent olarak görev almıştır. Nisan 2012 tarihinde doçent olmuş, Eylül 2016-Aralık 2017 tarihlerinde İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Patoloji Servisi’nde çalışmıştır.   Aralık 2017 tarihinde Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Patoloji Anabilim Dalı’nda profesör kadrosuna atanmıştır. 2018-2020 yılları arası Sağlık Bilimleri Üniversitesi Uluslararası Tıp Fakültesi Patoloji Anabilim Dalı Başkanlığı, 2019-2022 yılları arasında ise Patoloji Dernekleri Federasyonu Moleküler Patoloji Çalışma Grubu Başkanlığı görevlerini yürütmüştür. Halen Türk Patoloji Derneği yönetim kurulu üyesidir.

Eğitim

Üniversite
GATA Tıp Fakültesi, 1998

Uzmanlık
GATA Haydarpaşa eğitim ve Araştırma Hastanesi, 2001 - 2004

Kurum Üyelikleri

2019-2022: Patoloji Dernekleri Federasyonu Moleküler Patoloji Çalışma Grubu Başkanlığı   Halen Türk Patoloji Derneği yönetim kurulu üyeliği

Ödüller

Bilimsel çalışmalarının 12’si ulusal bilimsel kuruluşlarca birincilik ödülü ile taltif edilmiştir.

Yayınlar

Prof. Dr. Zafer Küçükodacı’nın 80 makalesi uluslararası dergilerde ve 32 bilimsel çalışması  ulusal dergilerde yayınlanmış toplam 112 makalesi vardır. 71 makalesi uluslararası, 134’ü ise ulusal kongre ve sempozyumlarda sunulmuş toplam 205 adet poster ve sözlü sunumu bulunmaktadır.

Doktor Yazıları

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.