Tıbbi Bölümler Doktorlar Evde Bakım ve Sağlık
Hemen Arayın

Uzmanlık

  • Meme Radyolojisi
  • Tiroid Radyolojisi
  • Pediatrik Radyoloji
  • Yüzeysel Organ (Tiroid- meme- lenf nodu vs.)
  • Biopsi İşlemleri

Yabancı Dil

  • İngilizce
    Almanca
    Arapça 

Biyografi

Dr. Adanan Aras, 1991 yılında İstanbul Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. 1991-1992  yıllarında Erzurum Aşkale'de görev alan Dr.Aras, 1993-1997 yılları arasında İstanbul Zeynep Kamil Hastanesi'nde Pediatri Uzmanlığını tamamladı.1997-2000 yılları arasında Şanlıurfa Birecik'te Pediatri Uzmanı olarak çalışan ve yaklaşık bir yıl başhekimlik yapan Aras, 2000-2001 yıllarında Ankara'da askerlik görevini yedek subay olarak yerine getirirken yeniden uzmanlık sınavına girerek Kocaeli Üniversitesi Radyoloji bölümünü kazandı ve 2005'te Radyoloji Uzmanlığını tamamladı. 2005 yılından 2019 yılına kadar özel sektörde Radyoloji Uzmanı olarak hizmet veren Aras,  2016 yılında da özel bir hastanede Kalite Standartları biriminde çalıştı ve 2017 yılında aynı hastanede başhekimlik yaptı. Dr. Adanan Aras 2019 yılından itibaren Anadolu Sağlık Merkezi’nde radyoloji uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Eğitim

İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi,1991  

T.C. Sağlık Bakanlığı Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, İstanbul 1997 

Kocaeli Üniversitesi Radyoloji Bölümü, 2005

Kurum Üyelikleri

Türk Radyoloji Derneği
Türk Tabipleri Birliği

Randevu almak artık daha da kolay!

Apple Store ve Google Play Store’dan indireceğiniz Anadolu Sağlık Online Servisler uygulamasıyla işlemlerinizi çok daha hızlı yapabileceksiniz.

Uygulamamızı şimdi indirirseniz anında dilediğiniz doktordan online randevu alabilir, test ve görüntüleme sonuçlarınıza kolayca ulaşabilir ve geçmiş doktor ziyaretlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

app store
google play

Öncelikle Anadolu Sağlık Merkezi olarak birinci önceliğimizin hasta/hasta yakınlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığı olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda, dünyadan sonra Türkiye’de de Coronavirus (COVID–19) vakası görülmesinin ardından hastalarımızı ve refakatçilerimizi korumak ve güvenliklerini en üst seviyede tutmak amacıyla hastane yönetiminin aldığı önlemler çerçevesinde hasta ziyaretlerine bir süreliğine izin verilmeyeceğini paylaşmak isteriz.

Hastanemizde yatan hastalarımıza yalnızca bir refakatçinin eşlik etmesini önemle rica ederiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.